Wiadomości

27.04.2021

Mobilna Stacja Regazyfikacji gotowa do świadczenia usług

Jedna z naszych MSR (Mobilna Stacja Regazyfikacji LNG ) zrealizowała projekt dla klienta i jest gotowa do świadczenia nowych usług regazyfikacji.

23.03.2021

Już 2 500 000 kilometrów przejechały cysterny Gas-Trading S.A.

O tym, że gaz #LNG coraz lepiej rozwija się w #Polska świadczą nie tylko coraz to nowe doniesienia o kolejnych transportach morskich przybyłych do Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

09.03.2021

300 cystern #LNG zatankowanych w Terminalu w Kłajpedzie przez PGNiG S.A.

To już prawie rok czasu od momentu podpisania umowy na użytkowanie Terminalu przez PGNiG S.A. Dzięki niej największa polska spółka sektora gazowego ma możliwość rozwijać swoją ofertę LNG w rejonie krajów bałtyckich oraz północno-wschodniej Polsce.

25.02.2021

Kolejne cysterny kriogeniczne Gas-Trading S.A. wyposażamy w przepływomierze do odmierzania odpowiednich ilości LNG.

Zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie pomiaru tankowanego #LNG ma olbrzymie znaczenie dla naszych klientów, którym zapewniamy dokładne ilości zamówionego #gazu.

21.12.2020

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Niech chwile spędzone przy wigilijnym stole przyniosą nam wszystkim spokój, radość i nadzieję. Pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w Nowym Roku 2021 życzy

15.06.2020

Gas-Trading S.A. uruchomiło mobilną stację regazyfikacji LNG we wrocławskiej fabryce LG Electronics

Uruchomienie tymczasowego zasilania jest efektem podpisania umowy na dostawy gazu LNG między PGNiG Obrót Detaliczny a LG Electronics. Gas-Trading S.A. oprócz dostawy mobilnej infrastruktury do regazyfikacji odpowiada za transport gazu cysternami kriogenicznymi.

17.04.2020

Sukces działu Efektywności energetycznej

Ponad 1500 pracowników PGNiG S.A. otrzymało od ekspertów Gas-Trading S.A. wiedzę dotyczącą Systemów Zarządzania Energią.

03.04.2020

Jesteśmy na LinkedIn!

Wszystkich sympatyków Gas-Trading S.A. zapraszamy do śledzenia naszego konta w serwisie LinkedIn

31.03.2020

Konferencja, której brązowym partnerem jest Gas-Trading S.A. przesunięta na jesień.

Decyzją organizatorów V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, której brązowym partenrem jest Gas-Trading S.A. odbędzię się w dniach 12-13 października 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej.

19.02.2020

Kolej na energię - Gas-Trading S.A. uczestnikiem II Konferencji Klastra Luxtorpeda 2.0

Gaz LNG to paliwo sprawdzone w wielu gałęziach transportu, czy koleje są kolejnym obszarem gdzie skroplony gaz ziemny może być z powodzeniem stosowany ? O wyzwaniach i szansach dla kolei dyskutowano podczas II konferencji Kolei na energię.

27.01.2020

Gas-Trading S.A. partnerem V Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

W dniach 30-31 marca 2020 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza odbędzie się V Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” organizowana jest przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza oraz Instytut Polityki Energetycznej im. I. Łukasiewicza.

07.01.2020

Praktyki dla studentów w Gas-Trading S.A.

W dniu 7 stycznia 2020 roku zostało podpisane porozumienie w sprawie płatnych praktyk studenckich pomiędzy Politechniką Rzeszowską im. I. Łukasiewicza a Gas-Trading S.A. z grupy kapitałowej PGNiG.