LNG

Jesteśmy zaufanym dostawcą skroplonego gazu ziemnego dla dużych przedsiębiorstw prywatnych i państwowych. Transportem LNG zajmujemy się od maja 2017 roku. Systematycznie rozbudowujemy  swoją flotę transportową.

Dostarczamy gaz z terminalu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu na całą Europę ze szczególnym uwzględnieniem Europy Środkowo-Wschodniej

Oferujemy wynajem mobilnych stacji do regazyfikacji, będących świetnym rozwiązaniem na czas remontu, usprawnienia instalacji gazowej po awarii lub w przypadku braku możliwości podłączenia się do infrastruktury gazowej. Sprawdza się to również w sytuacjach, gdzie oczekiwanie na rozbudowę istniejącej sieci gazowej jest wydłużone i trwa kilka lat, a odbiorcom już teraz zależy na korzystaniu z efektywnego i ekologicznego paliwa energetycznego.

 

  • Wspólnie  z  PGNIG  Obrót  Detaliczny sp z.o.o.  pracujemy nad wprowadzeniem  do  oferty  produktowej Grupy Kapitałowej PGNiG dostawę gazu z mikroinstalacji regazyfikacji LNG do małych i średnich firm.
    Zaletą takiego rozwiązania oprócz ekonomicznego aspektu dla klienta będzie znaczne ograniczenie emisji zanieczyszczeń do środowiska. 

Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z naszą ofertą, prosimy o kontakt: lng@gtsa.pl