Aktualności

06.08.2020

Spółka Gas Trading Podkarpacie została uhonorowana statuetką Lidera Regionu 2020

Gas Trading Podkarpacie została uhonorowana statuetką \"Liderzy Regionu 2020\", która wręczana jest firmom, instytucjom i samorządom, które wniosły szczególny wkład w rozwój naszego regionu.

28.06.2019

Firma Gas Trading Podkarpacie wyróżniona certyfikatem Wiarygodna Firma oraz Lider Regionu

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że firma Gas Trading Podkarpacie po raz kolejny została wyróżniona certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego\".

13.12.2018

Gas Trading Podkarpacie wsparło Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością „I Ty Masz Talent”

Gas Trading Podkarpacie wsparło V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością „I Ty Masz Talent” organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy.

26.09.2018

Gas Trading Podkarpacie na I Dębickich Senioraliach

W sobotę 22.09.2018 w Dębicy odbyło się pierwsze święto seniorów

27.08.2018

Stacja Gas Trading Podkarpacie

Szanowni Państwo, pragniemy przypomnieć, że na terenie naszego zakładu możecie Państwo zatankować samochód wysokiej jakości gazem płynnym LPG

21.06.2018

Gas Trading Podkarpacie wiarygodną firmą regionu

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Spółka Gas Trading Podkarpacie po raz kolejny otrzymała certyfikat Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego.

29.05.2018

Gas Trading Podkarpacie wraz z PSP przeprowadził ćwiczenia aplikacyjne

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. wspólnie z PSP oraz instytucjami szczebla powiatowego przeprowadził ćwiczenia aplikacyjne w zakresie działań ratowniczych na wypadek powstania zagrożenia na terenie zakładu.

16.05.2018

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. utworzył magazyn fabryczny zbiorników CHEMET SA

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. utworzył magazyn fabryczny zbiorników firmy CHEMET SA

12.03.2018

Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. nagrodzony statuetką „Lidera Regionu”

Spółka Gas Trading Podkarpacie Sp. z o.o. została uhonorowana statuetką „Lidera Regionu Województwa Podkarpackiego” w kategorii „Dystrybucja Gazu Płynnego”. Już po raz szósty uskrzydlona statuetka była przyznawana firmom, które wnoszą największy wkład w rozwój regionu i kraju.