Aktualności

Gas Trading Podkarpacie dba o pamięć historyczną

Świadomi potrzeby upamiętniania wielkich triumfów narodowych, zrywów niepodległościowych, wielkich bitew stoczonych w obronie naszej ojczyzny, kierując się patriotyzmem i poczuciem dumy, stworzyliśmy grafikę upamiętniającą setną rocznicę wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami w Bitwie Warszawskiej 1920r.
 
Jako lokalni mecenasi historii, wykorzystując charakter prowadzonej przez nas działalności, chcemy dbać o polską pamięć historyczną, dlatego naszym celem jest to by obraz przemieszczający się wraz z naszą cysterną po całej Polsce, przypominał o tym wydarzeniu spotkanym po drodze kierowcom, przechodniom, pracownikom stacji paliw ich klientom.
 
Mija 100 lat od uratowania Polski i Europy przed nawałą bolszewicką. Polscy żołnierze pokonali tym samym widmo niewoli jaka miała czekać cały cywilizowany świat. Zachęcamy zatem wszystkich Państwa do świętowania tego dumnego dla naszego narodu wydarzenia a ze swojej strony zobowiązujemy się do jeszcze większego zaangażowania w dbałość o kultywowanie polskiej historii.
 
Projekt powstał przy wsparciu finansowym naszych nieocenionych pracowników, którzy na własną rękę stworzyli zbiórkę, chcąc w ten sposób zaznaczyć swój wkład w podtrzymanie pamięci o tym wspaniałym wydarzeniu.
Gas Trading Podkarpacie dba o pamięć historyczną