Wiadomości

Gas-Trading S.A. w POLSKIM KOMPASIE 2018

"Polski Kompas" 2018 nawiązując do swoich przedwojennych tradycji każdego roku podsumowuje stan polskiej gospodarki. Czwarte już wydanie miało premierę 29.10.2018 r. Podczas uroczystej gali w siedzibie GPW wręczono statuetki najlepszym menadżerom polskich firm. Gościem specjalnym wydarzenia był premier Mateusz Morawiecki.

 

Tegoroczone wydanie ukazało się w szczególnym momencie - w stulecie odzyskania Niepodległości. Na łamach "Polskiego Kompasu" 2018 przedstawiono 100 lat polskiej gospodarki. W oparciu o wspólne hasło  "100 LAT POLSKIEJ GOSPODARKI. Za nami - przed nami. ŹRÓDŁA FINANSOWANIA INWESTYCJI W POLSCE - wyzwania, potrzeby, zagrożenia i szanse" poruszono wiele istotnych tematów ostatnich lat. 

Prezes Gas-Trading S.A. Tymoteusz Pruchnik na łamach wydawnictwa przedstawił krótką historię LNG w Polsce, od czego to wszystko się zaczęło... Wszystkich zainteresowanych rynkiem skroplonego gazu ziemnego w Polsce, perspektywami rozwoju spółki oraz obszarem tzw. małego LNG zapraszamy do lektury. 

"POLSKI KOMPAS 2018"