Wiadomości

Gas-Trading S.A. uczestnikiem Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego 2018

Hasłem IV Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego było ”Państwo- Gospodarka- Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”. Przedstawiciele firm i instytucji, które swoją działalnością i determinacją  przyczyniają się do rozwoju kraju, uczestniczyli w debatach skupionych na sektorze energetycznym. Goście mieli okazję wypowiedzieć się na temat wyzwań, szans oraz ryzyka wynikających z sytuacji na arenie międzynarodowej, otoczenia makroekonomicznego oraz bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału innowacyjnego i infrastrukturalnego.

 

Spółka Gas-Trading S.A. we współpracy z PGNiG S.A. chcąc uczcić obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zaprezentowała specjalnie na tę okazję przygotowaną cysternę kriogeniczną. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Projektu "Niepodległa" realizowanego przez cały 2018 rok pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego .

Obecnie dynamicznie rozwijając flotę cystern, dla wygody naszych klientów wyposażamy je w najnowocześniejsze pompy przepływowe znacząco skracające czas rozładunku oraz przepływomierze najlepszych światowych producentów.